Celoodpružená kola

Skončete s nepohodlnou jízdou v terénu! Kola v kategorii celoodpružených kol vám nabídnou jízdní komfort v terénu ať už na 26 palcových, 29palcových nebo 27,5 palcových kolech.

Skladem na prodejně
Užijte si celý den na trailu jako nikdy předtím.
(84 990 Kč)
84 990 Kč

Skladem v eshopu
Celoodpružené trailové kolo s výbavou DVO, zdvihy 150/140 mm a převody Shimano XT 1×12 určené pro r ..
(199 990 Kč)
144 491 Kč

(87 990 Kč)
68 499 Kč

Celoodpružená XC raketa Rock Machine Blizzard 90 XCM-29 je se zdvihy 120/120 mm, řazením SRAM GX Ea ..

88 499 Kč

S novým návratem LTS jsme dodali naší ikonické platformě novou šťávu tak, aby všichni milovníci ..
(102 990 Kč)
102 990 Kč

Celoodpružené enduro kolo Rock Machine Blizzard 90-27 RZ s výbavou DVO, zdvihy 180/160 mm a převody ..

43 679 Kč

Sensor byl stvořen pro agresivní trailové jezdce a je postaven na základě našeho ikonického LTS ..
(61 990 Kč)
61 990 Kč

celoodpružené XC kolo Rock Machine Blizzard XCM 70-29 se zdvihy 130/120 mm a převody SHIMANO XT 1×1 ..

98 999 Kč

» ZÁVODNÍ TRATĚ POKOŘUJÍCÍ GEOMETRIE Všechna preciznost a hbitost, kterou očekáváte od XC rakety ..

82 990 Kč

celoodpružené enduro kolo Rock Machine Blizzard 70-27 se zdvihy 170/160 mm a převody SHIMANO SLX 1× ..

71 999 Kč

» VYLADĚNÁ GEOMETRIE Jisté a absolutně přesné řízení díky delšímu reachi, položenému úhlu hlavov ..
Skladem

Akce

-16%
GT FORCE 27,5" CARBON PRO (G23100M10/BLU)

GT FORCE 27,5" CARBON PRO (G23100M10/BLU) 2020

(139 999 Kč)
117 599 Kč

Karbonový Force je se 150 mm zdvihu a 27,5‘‘ kolům All mountainový bike, který byl vytvořen pro ..

110 699 Kč

» MILOVNÍK FLOW Položený úhel hlavy, krátká zadní stavba a ostrý úhel sedlové trubky. Prodloužen ..
Skladem

Akce

-16%
GT SENSOR 29" CARBON PRO (G24100M10/RED)

119 999 Kč

Cannondale Scalpel Carbon 3 na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo, které ..
Skladem

Akce

-16%
GT SENSOR 29" CARBON EXPERT (G24200M10/DGR)

GT SENSOR 29" CARBON EXPERT (G24200M10/DGR) 2020

92 399 Kč

109 999 Kč

Cannondale Scalpel Carbon SE 2 na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo, kt ..
Skladem

CANNONDALE SCALPEL Hi-MOD 1

CANNONDALE SCALPEL Hi-MOD 1 2021

(229 999 Kč)
229 999 Kč

Cannondale Scalpel Hi-MOD 1 na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo, které ..