Celoodpružená kola 29

Spojte prověřené špičkové technologie s výhodami 29" kol a máte před sebou superstroje s vynikajícími jízdními vlastnostmi a nepřekonatelnou průchodností terénem. Taková jsou celoodpužená kola s průměrem kol 29 palců.

Skladem na prodejně
Cannondale Scalpel Carbon 2 na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo, které ..

Skladem v eshopu
NOVÝ Gambler byl zkonstruován na jednu jedinou věc - na čistou nefalšovanou rychlost. Když k mnoha ..
(329 999 Kč)
329 999 Kč

Cannondale Scalpel HI-MOD ULTIMATE na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo ..
(109 999 Kč)
109 999 Kč

Cannondale Scalpel Carbon SE 2 na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo, kt ..
Skladem

CANNONDALE SCALPEL Hi-MOD 1

CANNONDALE SCALPEL Hi-MOD 1 2021

(229 999 Kč)
229 999 Kč

Cannondale Scalpel Hi-MOD 1 na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo, které ..
Skladem

CANNONDALE SCALPEL Carbon LTD

CANNONDALE SCALPEL Carbon LTD 2021

(184 999 Kč)
184 999 Kč

Cannondale Scalpel Carbon LTD na novém rámu s přepracovaným systémem odpružení. Sportovní kolo, kte ..
(144 999 Kč)
144 999 Kč

(48 990 Kč)
48 990 Kč

Nedostupné
Celoodpružené XC kolo se zdvihy 130/120 mm a převody SRAM SX Eagle 1×12 určené pro rychlou a zábavn ..
(310 490 Kč)
310 490 Kč

Nedostupné
GENIUS byl stvořen aby vás do kopce dostal s lehkostí a z kopce s náležitou rychlostí. Genius 900 U ..
(84 990 Kč)
84 990 Kč

Nedostupné
Celoodpružené trailové kolo s výbavou DVO, zdvihy 150/140 mm a převody Shimano XT 1×12 určené pro r ..
(87 990 Kč)
68 499 Kč

Nedostupné
Celoodpružená XC raketa Rock Machine Blizzard 90 XCM-29 je se zdvihy 120/120 mm, řazením SRAM GX Ea ..
(51 999 Kč)
46 799 Kč

Nedostupné
Sensor byl stvořen pro agresivní trailové jezdce a je postaven na základě našeho ikonického LTS ..
(137 450 Kč)
137 450 Kč

Nedostupné
SPARK RC Team Issue AXS nabízí kombinaci nejrychlejšího rám na trhu, bezdrátové sady SRAM s 12 rych ..
(63 999 Kč)
53 759 Kč

Nedostupné
(59 990 Kč)
59 990 Kč

Nedostupné
Endurový model v mullet variantě kol 29 a 27,5“, zdvihy 160 cm a výbavě, se kterou si užijete ..
(61 990 Kč)
61 990 Kč

Nedostupné
celoodpružené XC kolo Rock Machine Blizzard XCM 70-29 se zdvihy 130/120 mm a převody SHIMANO XT 1×1 ..
(179 999 Kč)
151 199 Kč

Nedostupné
V pozadí vzniku Fury byly závody světového poháru a špičkoví jezdci. Fury obsahuje celou řadu up ..
98 999 Kč

Nedostupné
» ZÁVODNÍ TRATĚ POKOŘUJÍCÍ GEOMETRIE Všechna preciznost a hbitost, kterou očekáváte od XC rakety ..