Cannondale představil nový Gravel Bike - TOPSTONE

Nový gravel bike v nabídce značky je velmi univerzálním a schopným kolem, které je pojmenované po oblíbeném úseku cesty poblíž globálního ředitelství značky v americkém Connecticutu.

Topstone je postaven s velmi jistou pozicí za řídítky a mrštným řízením tak, aby byl schopen trávit dlouhé hodiny na nejtěžších štěrkových cestách. Ve spojení s plášti s velkým objemem je dokonalým společníkem pro víkendové výlety, celoročním kolem pro dojíždění do zaměstnání či nadprůměrně komfortním silničním kolem.

Cannondale Topstone

 

Inspirace Synapsem

 

Lehký hliníkový rám SmartForm C2 nabízí dostatek prostoru pro pláště o rozměrech 700c s šíří 42 mm, které přinášení skvělou přilnavost na široké škále povrchů. Precizní řízení všech kol modelové řady dodává celokarbonová vidlice s kónickým sloupkem a 12 mm přední osou. Výkonné kotoučové brzdy pak konzistentní kontrolu nad kolem za všech podmínek.

Komfortní a sportovní posed vychází z prověřeného modelu výkonnostního silničního kola Synapse, kdy Topstone má stejné hodnoty stack a reach. Dalším prvkem je geometrie Cannondale OutFront, kdy se kombinuje více položený hlavový úhel s větším předsazením patek vidlice o 55 mm. Tato kombinace přináší velkou stabilitu ve velké rychlosti a zároveň rychlé reakce řízení, což je ideální pro jízdu v různorodém terénu štěrkových a polních cest.

Cannondale Topstone

Rám má vnitřní vedení kabeláže s možností montáže teleskopické sedlovky, montážní body pro horní rámovou brašnu a velké množství montážních bodů pro vybavení třemi cyklistickými lahvemi nebo velkou rámovou brašnou. Topstone je tak připraven pro jakékoli dobrodružství ať už vás cesta zanese kamkoli.

Modelová řada

Modelová řada Cannodale Topstone bude obsahovat tři kola.

Cannondale Topstone Apex

Nejvyšší Topstone je osazen SRAM APEX 1 a teleskopickou sedlovkou s 55 mm zdvihu s cenou 56.999,- Kč

Cannondale Topstone Shimano 105

Prostřední varianta se sadou Shimano 105 s cenou 47.999,- Kč

Cannondale Topstone Sora

Nejlevnější model se sadou Sora, celokarbonovou vidlicí a cenou 29.999,- Kč.