ELEKTROKOLA SCOTT - spolehlivost, výkon a kvalita!

 

 

Díky spolehlivým elektrokolům SCOTT můžete zjednodušit a zrychlit svůj pohyb po městě, vyjet si na delší výlet, ale i překonat terény, o kterých se vám dosud nesnilo.

Základním parametrem naší nabídky je vysoká kvalita všech nabízených elektrokol, jejich odolnost a dlouhá životnost v kombinaci s nejnovějšími technologiemi. Každý si navíc může vybrat přesně takové elektrokolo, jaké mu sedí. Od horského speciálu až po pohodlné městské kolo.

 

Dojezd elektrokola

Jak daleko vlastně s elektrokolem při permanentně zapojené asistenci dojedete? Za základní minimální spotřebu se udává 4,5 Wh (watthodiny) na jeden kilometr asistované jízdy, kdy vám elektrokolo ještě pomáhá (při nejnižším stupni asistence). Pokud máte například k dispozici kolo s výkonem baterie 450 Wh, můžete počítat za uvedených podmínek s dojezdem 100 km.

Celkový dojezd elektrokola je vedle kapacity a výkonu baterie (čím vyšší, tím delší dojezd),  výrazně ovlivněn vahou jezdce, povahou terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén), podmínkami (časté rozjíždění, protivítr) a jízdním stylem (zejména intenzitou asistence). Dojezd se prodlouží vypínáním asistence, či udržováním cestovní rychlosti kola nad 25 km/h, kdy se asistence motoru sama odpojuje. K dosažení nízké spotřeby a tím co nejdelšího dojezdu, je předpokladem perfektní technický stav kola a jeho seřízení.

Lahůdka pro milovníky horské cyklistiky bez kompromisů. Nejnovějšími technologiemi nabušený celoodpružený speciál s pohonem Shimano Steps (500 Wh) nadchne výkonem i vzhledem! 

Scott E-Genius

Na těchto fantastických celoodpružených elektrokolech budete řádit v horském terénu jako šampioni, je jen na vás, který kopec ještě vyšlápnete, a kde necháte asistovat systém Bosch Performance (500 Wh).

Scott E-Scale

To pravé elektrokolo do drsného terénu, na něm vyjedete i díky pohonu Bosch Performance každý trail. A se sníženou teleskopickou sedlovkou si pak užijete skvělou zábavu a adrenalin při sjezdu.

Scott E-Contessa

U Scotta myslí na ženy! Špičkové modely Spark, Genius i Scale jsou k dispozici i se speciální geometrií pro dámy. Ta jim umožní využít všechny možnosti těchto pohledných strojů.

Scott E-Aspect

Tato off-roadová elektrokola s přední odpruženou vidlicí a integrovanou baterií Bosch či Brose o výkonu  400/500 Wh vám umožní strávit na trailu celé hodiny v plné síle. Pokud dáte na design, patří v tomto ohledu právě tato řada k vyhlášeným fešákům!

Scott E-Sub a Scott E-Silence

V nabídce máme samozřejmě také stále populárnější kola do městského provozu. Nesou označení Scott E-Sub a Scott E-Silence. E-Sub jsou pohodlné městské stroje, kola Scott E-Silence nabízejí revolučně integrovanou baterii v tichém E-systému Brose. Kola jsou i při plném asistenčním výkonu velice tichá, a díky nosnému systému i praktická.

  Zdroj: http://www.scottsport.cz/elektrokola/