Výprodej kol 2018

NOVÝ CANNONDALE SYNAPSE - 2018

TUHOST ZÁVODNÍHO STROJE

Asymetrická konstrukce rámu a vidlice vyvažují síly od pedálů a kotoučových brzd a přinášejí tuhost sprinterských kol World Tour. Připravte se na takové nástupy a průjezd zatáčkami, kterým stěží uvěříte.
Jméno hovoří za vše. Vytrvalostní závodní geometrie dosahuje dokonalé rovnováhy mezi výkonem a plnou agresivitou závodního stroje a uvolněnou komfortní pozicí ostatní vytrvalostní konkurence. Pozice jezdce dává to co je potřebné pro tvrdou jízdu s dostatečným napřímením pro dlouhou dobu v sedle. Řízení je dostatečně živé když je potřeba přidat na ostrosti, ale přitom stále stabilní a vyrovnané, aby vás vytáhlo s nebezpečných částí. Ve zkratce, je stvořeno k výkonu ne pouze k vytrvalosti. 

 

 

Ergonomický a eliptický tvar SAVE řídítek se skvěle drží a přináší daleko vyšší míru poddajnosti než standardní řídítka. Skvěle tak doplňují zbytek systému mikro pružení SAVE na kole a celkově přináší velmi komfortní jízdu a navyšují kontrolu nad řízením kola,“ řekl David Devine, Senior produktový manažer silničních kol Cannondale. „Navíc systém složený ze dvou částí přináší vzhled integrovaného systému, ale bez jeho nevýhod, takže si jezdci mohou vylepšit pozici na kole výměnnou představce i změnou sklonu řídítek o 8 stupňů.“

Dohromady tvoří komplexní systém, který chrání před vibracemi a rázy, ale bez přílišné izolace jezdce od povrchu. Pro maximální čistotu přední části obsahují nová řídítka integrovaný a odnímatelný držák, který dokáže najednou pojmout jak počítače Garmin, tak světlo Lumaray. 

 

 

 

MIKRO PRUŽENÍ SAVE

Technologie mikro pružení SAVE byla součástí konstrukce Synapse od počátku tohoto modelu v roce 2006. Flexibilní zóny v rámu a vidlici slouží k pohlcování vibrací a udržují jezdce v komfortu s vynikající kontrolou nad kolem na jakémkoli povrchu. Nový Synapse má tento nově přepracovaný systém v zadní stavbě, vzpěrách zadní stavby, nohách vidlice a doplňuje jej sedlovka SAVE o průměru 25,4 mm a nový systém představce a řídítek SystemBar.

 

Nový Cannondale SynapseRÁM 950 GRAMŮ

Nejde zde pouze o úsporu gramů. Ale na druhou stranu, v kombinaci se závodní výbušností a dokonalým jízdním projevem, prostě neexistuje náhrada za nízkou hmotnost. 950 gramů v takovémto rámu? Věřte, je to pravda.

 

 

 

KONSTRUKCE RÁMU OPTIMALIZOVANÁ PODLE VELIKOSTÍ

Koncept optimalizace rámů u různých velikostí je dotažen ještě o stupeň dále, kdy se nabízí tři různé rozměry hlavové trubky a tři různá předsazení osy u vidlice. To umožňuje dosáhnout u každého rozměru rámu stejné tuhosti přední partie a konzistentního jízdního projevu. Pro navýšení výkonu a zlepšení závodních vlastností tohoto vytrvalostního stroje je nový Synapse 2018 lehčí a zároveň i tužší ve srovnání s předchozím modelem. Samotný rám je o 220 gramů lehčí pro rychlejší akceleraci a schopnosti kola ve stoupáních. Zvýšení tuhosti o 10 % v hlavové a středové části rámu bylo dosaženo zdůrazněním asymetrické konstrukce rámu, která lépe odolává silám od kotoučových brzd a pedálů. Celá konstrukce rámu je optimalizovaná u různých velikostí včetně změny rozměrů trubek a vedení karbonových vláken.

 

 

 

KOTROLA NAD KABELY

Elektrika, bezdrát, mechanika (klidně si namontujte displej, jestli teda chcete). Inteligentní a adaptabilní port na spodní rámové trubce udržuje vždy vše čisté, na správném místě a zapojené.

 

 

 

Nový Cannondale SynapsePEVNÉ OSY A MONTÁŽ BRZD FLAT MOUNT

Mohlo by se zdát, že využití pevných os v předu i vzadu je poslední dobou u mnoha kol zbytečné a nadměrné. Ale Synapse jezdí tak, že jejich využití rozhodně přehnané není. Standard brzd Flat Mount není pouze věc, která zvyšuje výkon. Méně materiálu, méně flexe, jednoduché nastavení a nižší hmotnost. Plošší je prostě lepší.
 
 
 
 

Nový Cannondale Synapse

PROSTOR PRO PLÁŠTĚ 32

Objevte zapadlé silničky i polňačky. S dostatečným místem na předním i zadním kole pro plášť šíře 32 mm a mikro pružením SAVE je Synapse připraven na jakoukoli cestu kdekoli zrovna budete.

 

 

Pozice jezdce je velmi důležitou součástí kol v kategorii vytrvalostních strojů. Synapse Endurance Race geometrie je velmi vyvážená a spadá mezi plně agresivní závodní posed a uvolněnou vzpřímenou komfortní pozici konkurenčních kol této kategorie. Jezdec Synapse je tak velmi nízko s dopřednou pozicí za řídítky, která je potřebná pro rychlost, s dostatečným komfortem vhodným pro dlouhé jízdy.

Toto je pro jezdce. Znáte je všichni. Ti, kteří jedou stále naplno, kteří se s ničím nespokojí. Jezdce, kteří žijí pro dlouhé a tvrdé jízdy. Nežijí pro vítězství a slávu, ale pro své vlastní zážitky zaryté hluboko do jejich duše. Pouze silnice, stroj a okamžik. To je skutečná vytrvalostní jízda. Toto je skutečný vytrvalostní stroj.

 

Veškeré modely Synapse 2018 a ostatních modelu Cannondale již postupně najdete na našem eshopu.