INTEGROVANÁ ŘIDÍTKA


Zcela nová, plně integrovaná řidítka RR1.0 značky Syncros byla vyvinuta ve spojitosti s novým modelem Foil, aby tomuto kolu dodala aerodynamickou výjimečnost. Jejich vynikající aerodynamické vlastnosti vycházejí z optimalizovaného tvaru, který spojuje profil F01 na horizontální části řidítek s nejmodernějšími integračními možnostmi. Plně integrované brzdové kabely, kabely mechanického a elektronického řazení a ovládací box Shimano Di2 přispívají k hladkému přechodu od řidítek k rámu, elegantnímu vzhledu, tuhosti i odolnosti v krutu. Odstranění spoje mezi představcem a řidítky vede navíc ke zvýšené tuhosti řidítek, kterou jinak běžnými postupy nelze dosáhnout.

Dodejme ještě, že hmotnost karbonových řidítek je pozoruhodně nízká, a to 395 g (při šířce 42 cm a délce představce 110 mm). Přestože úhel řidítek je předurčen svou jednodílnou konstrukcí, vědecký tým provedl hloubkovou analýzu různých pozic řidítek, aby vyhodnotil tu neutrální. Dvě možnosti vnitřního vedení kabelů. I když byla řidítka navržena zcela aerodynamicky, všimněte si přechodu od omotávky řidítek k oblasti úchytu, kde omotávka již není nutná. Řidítka Syncros Aero RR1.0 byla navržena v souladu s ergonomickými principy. Další důležitou výhodou integrovaných karbonových řidítek je specifické přizpůsobivé chování materiálu v jednodílné konstrukci.

Směrem k napojení řidítek se představec rozšiřuje do trojúhelníkové části, díky níž může být kontaktní bod větší. Vpředu na řidítkách může být bezpochyby umístěna hlavní jednotka Garminu, aby měl jezdec všechny důležité informace vždy na očích. Řidítka Syncros Aero RR1.0 jsou také k prodeji jako samostatný kus. S redukcí jsou kompatibilní jak s krkem 1 1/4”, tak 1 1/8”. Pro nový Foil byly vyvinuty specifické aero podložky pod řidítka, aby přechod od představce k rámu byl plynulý. Na výběr jsou podložky s výškou 2, 5, 10 a 20 mm. Nastavení řidítek si tak můžete vyladit. 

 

Položky s technologií podle kategorie