SDS2 SHOCK DAMPING SYSTEM


Jezdci bude potvrzovat, že jízdní komfort je základním prvkem výkonnosti. Při vývoji Hardtail rámu, je nutné rozlišovat mezi oblastí rámu optimalizované pro pohodlí od těch více souvisejících s tuhostí.

Mnoho značek na trhu nabízejí různá řešení pro zlepšení těchto aspektů, ale většina z nich jsou omezeny pouze na součásti nebo určité oblasti rámu. Díky technologii SCOTT SDS2 jdeme nad rámec tohoto přístupu, objevování koncept pohodlí na hardtail rámu bez přidání dalších dílů nebo obětování šlapání stiffness.To dosáhnout našeho cíle, jsme běželi analýzu a testování s cílem optimalizovat různé tvary trubek na celém rámu spolu s přesné zarovnání uhlíkových vláken. Výsledek na novém měřítku rám je specifický, kontrolovaná flex v oblastech, které zvyšují jízdní komfort a zaručují optimální pohlcování vibrací nejen na sedle, ale i když jezdci postaví na pedálech.

 

Tento přístup k pohodlí musí nejen přizpůsobit nejlehčí hmotnostrámu, ale také zachovat tuhost v zájmne efektivity šlapaní. Dále, lepší tuhost rámu zajišťuje přesnou manipulaci v strmějších úsecích. V novém Scale jsme v úvahu všechny tyto aspekty, aby se zabránilo nežádoucímu ohnutí, která by měla vliv na výkony buď stoupá nebo klesá.

 

Položky s technologií podle kategorie