SHIMANO XTR Di2


 

Shimano XTR Di2 je elektrický systém řazení, poskytuje dokonalou kontrolu přímo z říditek nad Vaši volbou převodu. XTR Di2 přehazovačka je dostatečně silná, přesná a poskytuje konzistentní řazení za jakýchkoliv podmínek. Jeho přesmykač poskytuje spolehlivé, rychlé a hladké změny převodových, a to i při velkém zatížení. Řazení funguje bez námahy, bez ohledu na terén to vše pomocí jednoduchým stisknutím tlačítka.
Mozkem systému XTR Di2 je digitální displej, který ukazuje stav baterie, režim převodů a posunu (ruční nebo synchronizace) a režim pozastavení. Displej také funguje jako nabíjecí port, připojení k programu E-tube (pro osobní nastavení) a obsahuje 3 E-tube porty. Di2`s elektronické dráty jsou skryté uvnitř rámu.
Jednou z hlavních výhod elektronického řazení je Programovatelnost systému. Pomocí nového XTR DI2 je možné mít nejlepší nastavení řazení pro každý jednotlivý stylu jízdy. XTR Di2 pracuje na stejném E-trubice platformě jako aktuální silniční DI2 groupsets Shimano. Platforma E-trubice přenáší interaktivní signály a napájení pro každý jednotlivý díl Plug & Play připojení. Není pochyb o tom, že programovatelný, přizpůsobitelný, rozšiřitelný E-trubice Di2 platforma přináší obrovský skok v personalizaci na horském kole. Vybaven XTR DI2, Spark ULTIMATE Di2 se chystá změnit způsob, jakým budete jezdit !
 

Položky s technologií podle kategorie