Mountain-XC 29"

Mountain-XC pláště 29" jsou navrženy pro cyklisty, kteří chtějí rychlost, efektivitu a špičkový výkon na tratích cross-country. Větší průměr těchto plášťů umožňuje snadnější překonávání překážek a zajišťuje hladkou a stabilní jízdu. Vyberte si z modelů od oblíbených značek, jako jsou Maxxis, Schwalbe, Michelin nebo Force, a zajistěte si náskok na každém trailu. Pro maximální využití doporučujeme také naši nabídku bezdušových tmelů a XC duší.

Číst více

Najczęściej sprzedawane

Maxxis REKON RACE 29x2,25
Skladem v eshopu (>5 szt)
ASP00079990_1_1
Pierwotnie: zł130,90  (–29 %)
od zł93,37
MAXXIS REKON RACE 29x2.35
Skladem v eshopu (>5 szt)
ASP00075150_1_1
Pierwotnie: zł251,21  (–30 %)
zł174,72
Pierwotnie: zł130,90  (–36 %)
zł83,68

Sortowanie produktów

103 pozycji razem

Lista produktów

Maxxis CrossMark II 29x2.25 MTB plášť
Akce Tip
od zł116,54 Do –26 %
Maxxis CROSSMARK II 29x2.25
skladem (>5 szt)
od zł86,73 / szt

Maxxis CrossMark II 29 x 2.25 je...

ASP00080025_1_1
Schwalbe plášť Smart Sam 29x2.25 new Addix Performance bronze sidewall
Akce Tip Top cena
zł130,90 –36 %
Schwalbe plášť Smart Sam 29x2.25 new Addix Performance bronze sidewall
Skladem v eshopu (>5 szt)
zł83,68 / szt
IMX11159464
Maxxis Rekon 29x2,25
zł116,54 –26 %
Maxxis Rekon 29x2,25
Skladem v eshopu (>5 szt)
zł86,01 / szt

Maxxis Rekon 29x2.25 s drátovou...

ASP00079987_1_1
SCHWALBE Racing Ralph 29x2.25 Addix
zł188,36 –30 %
SCHWALBE Racing Ralph 29x2.25 Addix
Skladem v eshopu (>5 szt)
zł130,18 / szt
IMX11601114
Schwalbe plášť Smart Sam 29x2.10 new Addix Performance bronzový bok
zł139,16 –35 %
Schwalbe plášť Smart Sam 29x2.10 new Addix Performance bronzový bok
skladem (>5 szt)
zł89,42 / szt
IMX11159450
MAXXIS Rekon Race 29x2.25 semislick plášť pro cross country
Akce Tip
od zł130,90 Do –29 %
Maxxis REKON RACE 29x2,25
Skladem v eshopu (>5 szt)
od zł93,37 / szt

MAXXIS Rekon Race 29x2.25 je rychlý...

ASP00079990_1_1
SCHWALBE ROCKET RON 29x2.25 TLE Addix
od zł188,36 Do –29 %
SCHWALBE ROCKET RON 29x2.25 TLE Addix
Skladem v eshopu (>5 szt)
od zł134,14 / szt
IMX11601044
Maxxis Rekon 29x2.40 WT plášť MTB
Akce Top cena
od zł233,26 Do –27 %
Maxxis REKON 29x2.40WT
Skladem v eshopu (>5 szt)
od zł173,46 / szt

Maxxis Rekon 29 x 2.40 WT je...

ASP00075855_1_1
Maxxis PACE 29x2.10
Akce Top cena
zł233,26 –40 %
Maxxis PACE 29x2.10
skladem (3 szt)
zł139,88 / szt

Nový rychlý plášť s velmi dobrou...

ASP00059364_1_1
Maxxis ASPEN 29x2.25 Exo Protection Tubeless Ready
zł251,21 –26 %
zł185,31 / szt

Aspen je rychlý XC plášť a vyznačuje...

ASP00065008_1_1
SCHWALBE RACING RALPH 29x2.35 TLE Addix
od zł305,08 Do –25 %
SCHWALBE RACING RALPH 29x2.35 TLE Addix
skladem (>5 szt)
od zł230,92 / szt
IMX1165405301
plášť TUFO MTB XC12 TR 29"x2,35, kevlar, bezdušový, béžový bok
zł269,17 –21 %
zł212,61 / Kus
KCK71146

Kontrolki listy

103 pozycji razem

Tady je více informací...

Zpět nahoru

Mountain-XC 29" pláště jsou ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají rychlost, nízký valivý odpor a lehkost jízdy. Díky většímu průměru kol zajišťují XC pláště 29" hladký průjezd terénem a vysokou efektivitu šlapání, což je neocenitelné při závodech i delších výletech.

Klíčové vlastnosti Mountain-XC plášťů:

  • Nízký valivý odpor: Rychlé dezény a optimalizované směsi pro maximální rychlost na suchém i pevném povrchu.
  • Lehká konstrukce: XC pláště jsou navrženy pro nízkou hmotnost, což zlepšuje akceleraci a zrychlení.
  • Šířka plášťů: Nejčastěji 2,1" až 2,4", pro dokonalou rovnováhu mezi rychlostí a přilnavostí.
  • Bezdušová technologie: Tubeless-ready pláště snižují riziko defektů a umožňují nižší tlaky pro lepší přilnavost a pohodlí.

Doporučené značky:

  • Maxxis: Modely jako Aspen, Ikon a Rekon jsou perfektní volbou pro rychlost a výkon na XC tratích.
  • Schwalbe: Oblíbené pláště Racing Ralph a Thunder Burt nabízejí ideální kombinaci rychlosti a trakce.
  • Michelin: Kvalitní modely s dlouhou životností a vynikající přilnavostí.
  • Force: Cenově dostupné pláště s dobrým poměrem cena/výkon.

Proč zvolit XC pláště 29"?

Průměr 29" přináší cyklistům výrazné výhody, včetně lepší valivosti, snadnějšího překonávání překážek a větší stability na technických úsecích. Díky nízké hmotnosti a optimalizovanému dezénu jsou tyto pláště skvělou volbou pro závodní tratě i dlouhé vyjížďky.


Nejčastější dotazy (FAQ)

1. Jaký tlak je doporučený pro Mountain-XC pláště 29"?
Doporučený tlak se obvykle pohybuje mezi 1,8–2,5 bar, v závislosti na šířce pláště, typu terénu a hmotnosti jezdce.

2. Jak často bych měl měnit XC pláště?
Pláště vyměňte, pokud dezén ztrácí trakci, bočnice vykazují poškození, nebo pokud často dochází k defektům.

3. Jsou XC pláště vhodné pro mokré podmínky?
Ano, některé modely mají speciální směsi a dezény pro vlhké a blátivé terény. Například pláště od Maxxis nebo Schwalbe nabízejí univerzální řešení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX