Mountain-XC 29"

Mountain-XC pláště 29" jsou navrženy pro cyklisty, kteří chtějí rychlost, efektivitu a špičkový výkon na tratích cross-country. Větší průměr těchto plášťů umožňuje snadnější překonávání překážek a zajišťuje hladkou a stabilní jízdu. Vyberte si z modelů od oblíbených značek, jako jsou Maxxis, Schwalbe, Michelin nebo Force, a zajistěte si náskok na každém trailu. Pro maximální využití doporučujeme také naši nabídku bezdušových tmelů a XC duší.

Číst více

Najczęściej sprzedawane

Maxxis REKON RACE 29x2,25
Skladem v eshopu (>5 szt)
ASP00079990_1_1
Pierwotnie: zł131,07  (–29 %)
od zł93,49
MAXXIS REKON RACE 29x2.35
Skladem v eshopu (>5 szt)
ASP00075150_1_1
Pierwotnie: zł251,53  (–30 %)
zł174,94
Pierwotnie: zł131,07  (–36 %)
zł83,78

Sortowanie produktów

12 pozycji razem

Lista produktów

Maxxis CrossMark II 29x2.25 MTB plášť
Akce Tip
od zł116,68 Do –26 %
Maxxis CROSSMARK II 29x2.25
skladem (>5 szt)
od zł86,84 / szt

Maxxis CrossMark II 29 x 2.25 je...

ASP00080025_1_1
Maxxis Rekon 29x2,25
zł116,68 –26 %
Maxxis Rekon 29x2,25
Skladem v eshopu (>5 szt)
zł86,12 / szt

Maxxis Rekon 29x2.25 s drátovou...

ASP00079987_1_1
MAXXIS Rekon Race 29x2.25 semislick plášť pro cross country
Akce Tip
od zł131,07 Do –29 %
Maxxis REKON RACE 29x2,25
Skladem v eshopu (>5 szt)
od zł93,49 / szt

MAXXIS Rekon Race 29x2.25 je rychlý...

ASP00079990_1_1
Maxxis Rekon 29x2.40 WT plášť MTB
Akce Top cena
od zł233,55 Do –27 %
Maxxis REKON 29x2.40WT
Skladem v eshopu (>5 szt)
od zł173,68 / szt

Maxxis Rekon 29 x 2.40 WT je...

ASP00075855_1_1
Maxxis PACE 29x2.10
Akce Top cena
zł233,55 –40 %
Maxxis PACE 29x2.10
skladem (3 szt)
zł140,06 / szt

Nový rychlý plášť s velmi dobrou...

ASP00059364_1_1
MAXXIS REKON RACE 29x2.35
Akce Tip
zł251,53 –30 %
MAXXIS REKON RACE 29x2.35
Skladem v eshopu (>5 szt)
zł174,94 / szt

Maxxis Rekon Race 29 je ideální...

ASP00075150_1_1
MITAS V85 OCELOT, plášť 29 x 2,10, černý
zł68,14 –29 %
zł48 / Kus

S MITAS V85 OCELOT se vaše...

KCK72532
Michelin Force Access Line 29x2,25 MTB plášť
Akce Tip Top cena
zł125,67 –33 %
Michelin Force Access Line 29×2,25" 57-622 – drátový MTB plášť
Skladem v eshopu (>5 szt)
zł84,14 / szt

Michelin Force Access Line 29×2,25"...

ASP00083243_1_1
maxxis-forekaster-29x2-40-drat-hupnakolo.jpg
Akce Tip
zł116,68 –28 %
zł83,96 / szt

MAXXIS Forekaster 29x2.40 je...

ASP00099179_1_1
maxxis-rekon-race-29x2-40-drat-exo-hupnakolo.jpg
Akce Tip
zł131,07 –26 %
MAXXIS REKON RACE 29X2.40 DRÁT EXO MTB PLÁŠŤ
Skladem v eshopu (>5 szt)
zł96,73 / szt

Maxxis Rekon Race 29x2.40 EXO je...

ASP00099167_1_1
Michelin Force Access Line 29x2,60 MTB plášť
Akce Tip Top cena
zł163,43 –29 %
Michelin Force Access Line 29x2,60" – MTB plášť
skladem (5 szt)
zł115,25 / szt

Michelin Force Access Line 29×2,60"...

ASP00083245_1_1
Michelin Force Wire 29x2,4 MTB plášť
Akce Tip Top cena
zł149,05 –34 %
Michelin Force Wire 29×2,4" 61-622 – drátový MTB plášť Access Line Krátký popis
skladem (2 szt)
zł97,09 / szt

Michelin Force Wire 29×2,4" je rychlý...

ASP00083244_1_1

Kontrolki listy

12 pozycji razem

Tady je více informací...

Zpět nahoru

Mountain-XC 29" pláště jsou ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají rychlost, nízký valivý odpor a lehkost jízdy. Díky většímu průměru kol zajišťují XC pláště 29" hladký průjezd terénem a vysokou efektivitu šlapání, což je neocenitelné při závodech i delších výletech.

Klíčové vlastnosti Mountain-XC plášťů:

  • Nízký valivý odpor: Rychlé dezény a optimalizované směsi pro maximální rychlost na suchém i pevném povrchu.
  • Lehká konstrukce: XC pláště jsou navrženy pro nízkou hmotnost, což zlepšuje akceleraci a zrychlení.
  • Šířka plášťů: Nejčastěji 2,1" až 2,4", pro dokonalou rovnováhu mezi rychlostí a přilnavostí.
  • Bezdušová technologie: Tubeless-ready pláště snižují riziko defektů a umožňují nižší tlaky pro lepší přilnavost a pohodlí.

Doporučené značky:

  • Maxxis: Modely jako Aspen, Ikon a Rekon jsou perfektní volbou pro rychlost a výkon na XC tratích.
  • Schwalbe: Oblíbené pláště Racing Ralph a Thunder Burt nabízejí ideální kombinaci rychlosti a trakce.
  • Michelin: Kvalitní modely s dlouhou životností a vynikající přilnavostí.
  • Force: Cenově dostupné pláště s dobrým poměrem cena/výkon.

Proč zvolit XC pláště 29"?

Průměr 29" přináší cyklistům výrazné výhody, včetně lepší valivosti, snadnějšího překonávání překážek a větší stability na technických úsecích. Díky nízké hmotnosti a optimalizovanému dezénu jsou tyto pláště skvělou volbou pro závodní tratě i dlouhé vyjížďky.


Nejčastější dotazy (FAQ)

1. Jaký tlak je doporučený pro Mountain-XC pláště 29"?
Doporučený tlak se obvykle pohybuje mezi 1,8–2,5 bar, v závislosti na šířce pláště, typu terénu a hmotnosti jezdce.

2. Jak často bych měl měnit XC pláště?
Pláště vyměňte, pokud dezén ztrácí trakci, bočnice vykazují poškození, nebo pokud často dochází k defektům.

3. Jsou XC pláště vhodné pro mokré podmínky?
Ano, některé modely mají speciální směsi a dezény pro vlhké a blátivé terény. Například pláště od Maxxis nebo Schwalbe nabízejí univerzální řešení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX