00.6118.640.000 - SRAM AM FCXX EAGLE Q174CL55 DUB175 BLK 2G32TT
Kód: ASP00090747_1_1
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem v eshopu (5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kliky SRAM XX Eagle Q174 CL55 DUB MTB Wide 175mm Black 2-guards 32t T-Type (Středové složení NENÍ součástí balení)
Doplňkové parametry
Kategorie: Kliky a převodníky
EAN: 710845891892
Platforma: XX T-TYPE
Počet rychlostí: 12s
Barva: Black
Délka klik: 175 mm
Kompatibilita středového složení: All SRAM MTB WIDE DUB BBs
Rozteč šroubů: Direct Mount (DM)
Řetězová linka: 55.0mm
Druh osy: DUB
Materiál klik: Carbon
Měření výkonu: No
Počet zubů převodníku: 32
Materiál převodníku: Aluminum
Chránič převodníku: Aluminum Guard
Kompatibilita (počet převodníků): 1x
Typ klik: MTB Wide
Offset převodníku: 3mm