SUPACAZ

Webová stránka značky: SUPACAZ

Anthony Sinyard, americký profesionál ve světě cyklistiky, strávil své mládí v srdci Kalifornie. Kalifornie je známá svým specifickým životním stylem, který ovlivnily velké značky zaměřené na skateboarding, surfování a snowboarding. Tento barevný a dynamický svět plný výrazných a odvážných designů formoval Anthonyho vnímání módy a stylu od jeho nejranějších let. Jeho dětství a mládí byly protkány tímto bohatým a živým kulturním prostředím, které mu bylo nejen domovem, ale také nekonečnou inspirací.

Přestože Anthony zasvětil svůj život cyklistice, nemohl si nevšimnout jedné věci, která ho stále více frustrovala. Cyklistické vybavení, ať už šlo o oblečení, doplňky nebo samotná kola, bylo většinou velmi konzervativní, nudné a bez jakéhokoliv většího výrazu. Přemýšlel, proč, když skate, surf a snowboardové značky dokážou vytvářet tak živé a vizuálně zajímavé produkty, zůstává cyklistický průmysl tak „šedivý“ a bezbarvý. Tato otázka ho provázela na jeho cestách, trénincích i závodech, a stala se pro něj jakýmsi osobním posláním.

Nakonec se Anthony rozhodl, že stěžování a čekání na změnu není dostatečné. Rozhodl se věci vzít do svých rukou a založit vlastní značku, která by reflektovala jeho vize a touhu po inovaci v cyklistickém průmyslu. Tato značka, kterou pojmenoval SUPACAZ, byla ztělesněním jeho snu o spojení vysoké kvality s neotřelým designem, který by oslovil nejen zkušené cyklisty, ale i širší veřejnost hledající originalitu a styl.

SUPACAZ rychle získala pověst díky svým barevným a výrazným designům, které se odvážily překročit hranice tradičního cyklistického vybavení. Omotávky řídítek, gripy, rukavice, ale i řada dalších produktů byly navrženy s důrazem na detail, kombinující funkčnost s osobitým stylem. Anthonyho vášeň pro cyklistiku a jeho neochvějná víra v potřebu inovace přinesly na trh produkty, které nejen vypadají skvěle, ale také poskytují vynikající výkon.

Díky SUPACAZ se Anthony Sinyard stal nejen úspěšným podnikatelem, ale také průkopníkem, který dokázal změnit vnímání cyklistického vybavení. Jeho cesta od frustrace nad „šedivým“ stavem průmyslu k založení značky, která dnes symbolizuje inovaci a styl, je inspirací pro mnohé. SUPACAZ se stala synonymem pro spojení výkonu a osobitého výrazu, což dokazuje, že i v cyklistice je místo pro odvahu a kreativitu.

2 položek celkem
052575a0c8d0bd37b436a81bfed83c83177b8f5a
Akce Tip
969 Kč / ks

Nejenže je tato omotávka osvědčenou...

MXB24 657
bt13
899 Kč –30 %
629 Kč / ks

vysoce kvalitní omotávka používaná...

MXB24 677

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX