00.6118.700.002 - SRAM AM FC EAGLE 90 Q174CL55 DUB 165BLK2G32TT
Kód: ASP00100176_1_1
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem v eshopu (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Kliky a převodníky
EAN: 710845904912
Platforma: EAGLE 90 T-TYPE
Počet rychlostí: 12s
Barva: Black
Délka klik: 165 mm
Kompatibilita středového složení: All SRAM MTB WIDE DUB BBs
Rozteč šroubů: Direct Mount (DM)
Řetězová linka: 55.0mm
Druh osy: DUB
Materiál klik: Aluminum
Měření výkonu: No
Počet zubů převodníku: 32
Materiál převodníku: Steel
Chránič převodníku: Composite
Kompatibilita (počet převodníků): 1x
Typ klik: MTB Wide
Offset převodníku: 3mm