Tacx

Webová stránka značky: Tacx

Vítejte na naší webové stránce. Jsme Tacx, rodinná firma s více než 60 letou historií, která se vypracovala z malé opravny na předního výrobce cyklistického vybavení.

Naše příběh začal v roce 1957 v malé vesničce Wassenaaru v Holandsku. Jak to už bývá, začátky byly skromné, ale plné odhodlání a lásky k práci. Naším prvním výrobkem byl výfuk na moped. Sice je to něco jiného, než co děláme dnes, ale byl to důležitý krok na cestě k větším věcem.

Skutečný obrat nastal v roce 1972, kdy jsme vyrobili naše první cyklistické válce. Trh s nimi nebyl nijak velký, ale my jsme znali naše zákazníky - holandské cyklisty, kterým jsme své zboží uměli nabídnout.

V roce 1987 jsme otevřeli novou továrnu o rozloze 10 000m2, ve které vznikají naše produkty dodnes. Již v osmdesátých letech jsme investovali do robotické výroby a stali se jednou z prvních firem, která ji v Holandsku zavedla.

Naše produkty se postupně rozšířily o trenažéry, nosiče kol na auto a později i o cyklistické lahve a košíky.

Naši ideální zákazníci jsou cyklisté. Ať už jste profesionál, který se chystá na další závod, nebo nadšenec, který miluje výlety do přírody, máme pro vás něco, co vám pomůže zlepšit váš výkon a posílit váš zážitek z jízdy.

Co nás dělá unikátními? Jsme hrdí na naši důkladnost a péči, kterou věnujeme každému detailu našich produktů. Každý výrobek, který opustí naše brány, je výsledkem našeho dlouholetého úsilí a vášně pro cyklistiku.

Volte Tacx, protože s námi nejste jen další zákazník. Jste součástí naší rodiny, která sdílí stejnou vášeň pro cyklistiku jako vy. Připojte se k nám a pojďme spolu tvořit další kapitoly našeho příběhu.

Žádné produkty značky Tacx nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX