X-PEDO

Webová stránka značky: X-PEDO

X-PEDO, firma, která se zrodila z lásky k cyklistice a touhy po inovaci. Jsme hrdí na naše rodinné kořeny, které sahají až k výrobě prvních pedálů. Po více než 30 let se naše vášeň a odbornost přelévají do každého pedálu, který vyrobíme.

Příběh X-PEDO začal v garáži rodinného domu, kde jsme se pustili do výroby pedálů s jediným cílem: poskytnout cyklistům nejlepší vybavení pro jejich vášeň. Od té doby jsme se rozrostli, ale naše základní hodnoty a filosofie zůstaly stejné: kvalita, inovace a vášeň pro cyklistiku.

Naším ideálním zákazníkem je každý, kdo má rád cyklistiku, ať už je to profesionální závodník, který potřebuje dokonalé pedály pro sprint do cílové rovinky, nebo rekreační cyklista, který si chce užít klidnou jízdu přírodou. Pro všechny z nich má X-PEDO řešení.

Co nás odlišuje od konkurence, je naše zaměření na detail a nekompromisní kvalitu. Každý pedál X-PEDO je výsledkem pečlivého vývoje a testování. Nespoléháme se na přepracování stávajících designů, ale místo toho se snažíme vytvářet nové a inovativní řešení, které zlepšují zážitek z jízdy.

Vybrat si X-PEDO znamená vybrat si kvalitu, inovaci a vášeň pro cyklistiku. Znamená to také podpořit rodinný podnik, který je hrdý na svůj původ a dědictví. Na našich pedálech uvidíte nejen naše odhodlání a odbornost, ale také naši lásku k cyklistice.

Přidejte se k naší rodině cyklistů a užijte si jízdu s X-PEDO. Jsme tady pro vás, abychom vám poskytli ten pravý požitek z jízdy.

3 položek celkem
pedály X-PEDO BMX ZED hliníkové, černé
2 990 Kč –23 %
2 282 Kč / Pár
KCK670321
pedály X-PEDO MTB M-FORCE 3 Cr-Mo, stříbrné
2 599 Kč –32 %
1 745 Kč / Pár
KCK67083
pedály X-PEDO THRUST NXS siln.kompozit/Cr-mo,černé
1 990 Kč –19 %
1 598 Kč / Pár
KCK66285

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX