00.6118.633.000 - SRAM AM FC XXSL EAGLE Q168CL55 DUB175 BLK34TT
Kód: ASP00090738_1_1
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem v eshopu (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kliky SRAM XXSL Eagle Q168 CL55 DUB 175mm Black 34t T-Type (Středové složení NENÍ součástí balení)
Doplňkové parametry
Kategorie: Kliky a převodníky
EAN: 710845891748
Platforma: XX SL T-TYPE
Počet rychlostí: 12s
Barva: Black
Délka klik: 175 mm
Kompatibilita středového složení: DUB:BSA73, PF89.5, PF92, PF30 MTB73, BB30 MTB73, BSA MTB68SP
Rozteč šroubů: Direct Mount (DM)
Řetězová linka: 55.0mm
Druh osy: DUB
Materiál klik: Carbon
Měření výkonu: No
Počet zubů převodníku: 34
Materiál převodníku: Aluminum
Chránič převodníku: No Guard
Kompatibilita (počet převodníků): 1x
Typ klik: MTB
Offset převodníku: 0mm