00.6118.736.004 - SRAM AM FC FORCE1 E1 XPLR DUB WIDE1725 DM 42T
Kód: ASP00100804_1_1
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem v eshopu (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Silniční kliky a převodníky
EAN: 710845915543
Platforma: FORCE AXS
Počet rychlostí: 12s, 13s
Délka klik: 172,5 mm
Kompatibilita středového složení: All SRAM Road WIDE DUB BBs
Rozteč šroubů: Direct Mount (DM)
Řetězová linka: 47.5mm
Druh osy: DUB
Materiál klik: Carbon
Měření výkonu: No
Počet zubů převodníku: 42
Materiál převodníku: Aluminum
Chránič převodníku: No Guard
Kompatibilita (počet převodníků): 1x
Typ klik: Road Wide
Offset převodníku: 6.5mm